Novinky

Nová vína z oblasti Douro!

Rozšířili jsme nabídku o novinku na českém trhu - vína z rodinného vinařství Monte Sao Sebastiao.

Nová vína v nabídce

Naše nabídka se rozrostla o tři úplně nová červená vína: dvě jsou z oblasti Tejo (Pena Vermelha Colheita Selecionada a Pena Vermelha Reserva) a jedna z oblasti Douro (Perspectiva Vinhas Velhas).

Novinky od Santos & Seixo

Koncem léta doplníme nabídku o několik nových vín z produkce vinařství Santos & Seixo. Pokud to okolnosti umožní, obnovíme po prázdninách oblíbené volné ochutnávky na viničním statku Beránka. 

Nová vína na českém trhu

V závěru roku 2019 jsme pro Vás připravili 8 nových vín - novinek na českém trhu. Jedná se o bílá a červená vína z oblastí Tejo, Alentejo a Douro, v cenách od 170,- do 420,- Kč. Již teď je můžete ochutnat v našem kamenném obchodě (Eliášova 41, Praha 6 - Bubeneč), postupně je doplníme do nabídky e-shopu.

 

ŠUMIVÉ VÍNO - MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

V našem kamenném obchodě nabízíme mimořádně také tři druhy výborného portugalského šumivého vína v cenách od 230,- do 340,- Kč za lahev.

Letní novinky

Novinky, které jsme představili před prázdninami, se brzy objeví i v nabídce e-shopu. V první polovině září proběhne další volná ochutnávka na Beránce, na kterou chystáme další nové víno. O termínu budeme brzy informovat.

Lednová ochutnávka

Volná ochutnávka kompletní nabídky - včetně několika úplných novinek, proběhne na statku Beránka (Na Beránce 2/57, Praha 6) v těchto termínech: 24. ledna od 15:00 do 19 hodin a 25. ledna od 15:00 do 20:00 hodin. Bude možné zdarma ochutnat kterékoliv víno.

Předvánoční ochutnávka

Poslední letošní volná ochutnávka našich vín se koná ve viničním statku Beránka (Na Beránce 57/2, Praha 6, cca 200 m od stanice metra Bořislavka), a to v pátek 14. prosince od 15 do 18 hodin a v sobotu 15. prosince od 14 do 18 hodin. Kdokoliv může během uvedené doby přijít a ochutnat kterékoliv víno z nabídky.

8 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení