Novinky

Nová vína z oblasti Douro!

Rozšířili jsme nabídku o novinku na českém trhu - vína z rodinného vinařství Monte Sao Sebastiao.

Nová vína v nabídce

Naše nabídka se rozrostla o tři úplně nová červená vína: dvě jsou z oblasti Tejo (Pena Vermelha Colheita Selecionada a Pena Vermelha Reserva) a jedna z oblasti Douro (Perspectiva Vinhas Velhas).

Novinky od Santos & Seixo

Koncem léta doplníme nabídku o několik nových vín z produkce vinařství Santos & Seixo. Pokud to okolnosti umožní, obnovíme po prázdninách oblíbené volné ochutnávky na viničním statku Beránka. 

Nová vína na českém trhu

V závěru roku 2019 jsme pro Vás připravili 8 nových vín - novinek na českém trhu. Jedná se o bílá a červená vína z oblastí Tejo, Alentejo a Douro, v cenách od 170,- do 420,- Kč. Již teď je můžete ochutnat v našem kamenném obchodě (Eliášova 41, Praha 6 - Bubeneč), postupně je doplníme do nabídky e-shopu.

 

ŠUMIVÉ VÍNO - MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

V našem kamenném obchodě nabízíme mimořádně také tři druhy výborného portugalského šumivého vína v cenách od 230,- do 340,- Kč za lahev.

Letní novinky

Novinky, které jsme představili před prázdninami, se brzy objeví i v nabídce e-shopu. V první polovině září proběhne další volná ochutnávka na Beránce, na kterou chystáme další nové víno. O termínu budeme brzy informovat.

Lednová ochutnávka

Volná ochutnávka kompletní nabídky - včetně několika úplných novinek, proběhne na statku Beránka (Na Beránce 2/57, Praha 6) v těchto termínech: 24. ledna od 15:00 do 19 hodin a 25. ledna od 15:00 do 20:00 hodin. Bude možné zdarma ochutnat kterékoliv víno.

Předvánoční ochutnávka

Poslední letošní volná ochutnávka našich vín se koná ve viničním statku Beránka (Na Beránce 57/2, Praha 6, cca 200 m od stanice metra Bořislavka), a to v pátek 14. prosince od 15 do 18 hodin a v sobotu 15. prosince od 14 do 18 hodin. Kdokoliv může během uvedené doby přijít a ochutnat kterékoliv víno z nabídky.

8 položek celkem